Automatyka przemysłowa Kraków


Automatyka przemysłowa Kraków to współcześnie obowiązkowy element każdego przedsiębiorstwa, które pragnie skutecznie konkurować zarówno na krajowym, jak i światowym rynku. Omega Tech jest firmą, która to umożliwia, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie automatyki przemysłowej. 

Zajmujemy się zarówno doradztwem, projektowaniem, jak i produkcją urządzeń, remontem maszyn oraz wykonywaniem systemów przenośników i instalacjami transportu technologicznego. Działania te pozwalają na znaczną optymalizację, usprawnienie oraz robotyzację poszczególnych procesów produkcyjnych, a co za tym idzie- ulepszenie, ułatwienie, przyśpieszenie oraz obniżenie kosztów produkcji. W swoich rozwiązaniach bazujemy wyłącznie na sprawdzonych komponentach oraz wykorzystujemy nowoczesne metody spawania, co pozwala osiągać doskonałą jakość i niezawodność poszczególnych systemów, maszyn i urządzeń.

Automatyka przemysłowa Kraków to kluczowe słowa, jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań dla swojej firmy, chcąc wybić się wśród sporej konkurencji. Oferujemy usługi spawalnicze i monterskie, zarówno w zakresie konstrukcyjnym, jak i instalacyjnym, bez względu na branżę, wielkość przedsiębiorstwa czy inne parametry.  

Zapraszamy do zapoznana się z naszą ofertą, przy czym realizujemy zarówno zamówienia standardowe, jak i te o indywidualnym charakterze i szczególnych wymaganiach.

0

lat na rynku

0

wdrożonych projektów

0

zrealizowanych lini

O firmie Omega Technologies O firmie Omega Technologies

Masz pytania? Napisz do nas!

Zaufali nam

Od samego początku świadczymy usługi spawalnicze i monterskie w zakresie konstrukcyjnym
oraz instalacyjnym. Świadczymy usługi dla wielu firm oraz producentów w kraju i zagranicą.