Automatyka przemysłowa Poznań


Automatyka przemysłowa Poznań to rozwiązania szyte na miarę indywidualnych potrzeb danej firmy bądź przedsiębiorstwa. Firma Omega Tech kompleksowo zajmuje się usługami z tego zakresu, realizując prace- począwszy od projektowania, poprzez produkcję urządzeń i remont maszyn, po wykonywanie systemów przenośników oraz instalacji transportu technologicznego, w tym głównie linie produkcyjne.

Działania z zakresu automatyki przemysłowej pozwalają na optymalizację całego procesu produkcyjnego, bez względu na branżę przedsiębiorstwa, jego wielkość, charakter i inne parametry. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie wydajności produkcji, minimalizacja ponoszonych kosztów oraz zachowanie znacznego komfortu, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania, bazujące na nowoczesnych metodach spawalniczych oraz sprawdzonych komponentach pochodzących od polskich producentów, co pozwala uzyskać doskonałą jakość i trwałość poszczególnych elementów automatyki, a to zaś gwarantuje bezawaryjną pracę i wieloletnią żywotność.

Swoje działania kierujemy zarówno w stronę krajowych, jak i zagranicznych przedsiębiorców wszystkich branż- zwłaszcza spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Realizujemy zarówno standardowe zamówienia, jak i jesteśmy otwarci na nietypowe, wymagające całkowicie indywidualnego podejścia zlecenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu, w celu bliższego poznania i omówienia szczegółów współpracy.

0

lat na rynku

0

wdrożonych projektów

0

zrealizowanych lini

O firmie Omega Technologies O firmie Omega Technologies

Masz pytania? Napisz do nas!

Zaufali nam

Od samego początku świadczymy usługi spawalnicze i monterskie w zakresie konstrukcyjnym
oraz instalacyjnym. Świadczymy usługi dla wielu firm oraz producentów w kraju i zagranicą.